הודעות ועדכונים

חיבור למערכת המיונים הממוחשבים

מועמדים יקרים, כמו כל מערכת אינטרנטית אחרת, גם במערכת המיונים הממוחשבים עלולים להיות עיכובים והתנתקויות-חלקם קשורים לאיכות קשר האינטרנט של המשתמש וחלקם קשורים להאטה רגעית המתרחשת לעיתים במערכות האבחון עצמן.

במקרה של התנתקות קצרה מהמערכת (מספר שניות/ דקות), תוכלו להתחבר שוב ולחזור למבדק מהנקודה בה נעצרתם. רצוי להמתין כ 5 דקות ואז לנסות להכנס שוב. אל דאגה, שעוני הבחינה נעצרים במצב זה.
תמיד, בכניסה מחדש תדרשו לבצע שוב את התהליך של החיבור והאישור של הפיקוח על המבחן במצלמת הרשת שהוא חובה. במקרה של תקלה במצלמה או ברשת הגורמת לאי קבלת ווידיאו בשרתי הבחינות, הבחינה תיעצר. כאמור תמיד ניתן לחדש את הבחינה מהמקום שהופסקה.

לידיעתם, במקרה של האטה במערכת, יתכן גם שתחוו, לעיתים רחוקות, מקרים בהם הקשה על תשובה מסוימת לא תתקבל מיד, אלא בהשהייה של שניה-שתיים. למרות הצורך ללחוץ שוב, המערכת קולטת את תשובותיכם, כך שאין מקום לדאגה.
חשוב לנו לציין כי אנו מנטרים את המערכות בזמן אמת ובוחנים כל תקלה בזמן אמת. נשמח לעמוד לרשותכם על מנת לתת מענה לכל מקרה פרטני.

תאריך פרסום: 10/05/2023
הנחיות לנבחנים המתקשים בחיבור למערכת

מספר מועמדים חוו קשיים בכניסה למערכת, על רקע החובה להפעיל מצלמה. ישנן מספר סיבות אפשריות:

  1. דפדפן- נא להתחבר דרך גוגל כרום
  2. אינטרנט כשר- במידה ומוגדר אצלכם אינטרנט כשר, קיימת חסימה למצלמה
  3. חיבור אינטרנט חלש
  4. ראוטר עם חסימה

ההמלצות שלנו הן: להיבחן ממקום בו יש חיבור לאינטרנט מהיר, עם מהירות גלישה של לפחות 40 מגה, במידה ומתקבלת הודעה כי החיבור למצלמה נכשל, נסו להתחבר דרך נקודה חמה – מהאינטרנט הסלולרי ו/או לעשות "ריסטרט" למחשב ולהכנס מחדש ללינק דרך גוגל כרום (במידה ויצאתם באמצע המבחן תוכלו להמשיך מהמקום שהפסקתם).

תאריך פרסום: 10/05/2023